Įvaizdžio dirbtuvės

Įvaizdžio dirbtuvės

Grupinės įvaizdžio dirbtuvės, kurios vyks gražioje studijoje ir jų metu kursime savo asmeninį įvaizdį, darysime makiažus ir daug fotografuosimės. Aiškinsimės ir ieškosime savo identiteto, spręsime iškylančias problemas. Pasirinksime pagrindinę fotosesijos emociją ir spalvas. Atsakysiu į rūpimus klausimus ir pasidalinsiu naudingais fotografavimo patarimais. Vizažistė padarys profesionalius makiažus, sutvarkys plaukus, visų dirbtuvių metu padės ir patars, ką daryti, kad nuotraukos būtų estetiškos ir stilingos.

Į dirbtuves galima atsinešti savo produktus ar kitus daiktus atspindinčius Jūsų paslaugas ar verslą. Fotografuojant ir kuriant kadrus bus galima naudoti visus studijoje esančius baldus, augalus ir interjero detales. Mokinsimės kurti gražias kompozicijas. Ieškosime gražiausių kampų ir rakursų. Fotografuositės pačios ir vienos kitas, kartu vertinsime ir dalinsimės patirtimi. Po vieną nuotrauką kiekvienai padarysiu ir su profesionaliu fotoaparatu, kurią gražiai sutavrkysiu ir retušuosiu.

Įvaizdžio dirbtuvės skirtos visoms norinčioms ne tik pačioms išmokti gražiai fotografuoti, bet ir toms, kurioms nuolat reikia naujų ir gražių nuotraukų socialiniams tinklams. Iš studijos išeisite ne tik su gražiu makiažu, bet ir pasidarsiusios daug naujų kadrų. O įgytas žinias puikiai pritaikysite ateityje. 

Fotografuosite su savo telefonais. Kadrų skaičius neribojamas, kiek sugebėsit padaryti, tiek ir turėsit. 

Trukmė -  4 val.

Vieta - Gyva studija, Fabijoniškių g. 3, Vilnius

Artimiausia data - Lapkričio 15 d. 10 val.

Vienose dirbtuvėse gali dalyvauti max 3 dalyvės, todėl BŪTINA REGISTRACIJA - rašykite info@kligi.com arba iškart įsigykite bilietą ir užsitikrinkite sau vietą.

Į krepšelį

Norėdami gauti dovanų kuponą, nurodykite pastabose prie užsakymo. Visais kitais atvejais paslaugos laikas, vieta ir detalės yra derinami individualiai. Fotografuoju ir filmuoju ne tik savo studijoje, bet visoje Lietuvoje ar už jos ribų.