Apie mane

KliGi - tai Giedrės Klimaitytės trumpinys, o čia yra erdvė, kurioje aš sudėjau savo kūrybą, fotografijas ir dalelę savęs. Ir jeigu pasirodys, kad puslapyje nemažai tarpusavyje nesusijusių dalykų, tai žinokit taip tikrai nėra, nes visas turinys vienaip ar kitaip susijęs su manimi.

FOTOGRAFIJA mano gyvenime atsirado labai netikėtai, didelių pokyčių metu. Tuomet kai įstojau mokytis, aš net neturėjau kameros, o dar nebaigusi mokslų jau praktikavausi FOKO fotostudijoje. Taip nuo 2015 m. iki šiol esu jų asistentė įvairiais klausimais planuojant ir vykdant reklamines fotosesijas. Tuo pačiu dirbu individualiai ir priimu asmeninius užsakymus. Save laikau produktų, verslo ir įvaizdžio fotografe. Mano raktiniai žodžiai fotografijoje yra saulė-šviesu, gyva-augalai, kontrastas-šešėliai. Turiu sukaupusi ne mažą portfolio, todėl kviečiu pasižvalgyti tarp fotosesijų - čia rasite tikrai daug mano nuotraukų.  O tiems, kuriuos domina asmeninės detalės ir smulkmenos, siūlau skaityti tinklaraštį, kur rasite ne vieną mano gyvenimo istoriją.

Dar noriu paminėti tris dalykus - tai piešimas su šviesa, karoliukų vėrimas ir kvepiančių žvakių gamyba. Visi man truputi panašūs į meditaciją, nes tiek vienas, tiek kitas padeda atitrūkti nuo kasdienybės ir prarasti laiko nuovoką. Taip pat, nuolat skatina domėtis man nežinomais dalykais, pažinti save ir atrasti naujus pojūčius. PAPUOŠALŲ ir ŽVAKIŲ gamyba stipriai pasireiškė karantino metu sėdint namuose, o PIEŠIMĄ SU ŠVIESA pirmą kartą išbandžiau dar studijuodama. Tokias nuotraukas kažkada sugalvojau atspausdinti ant pagalvių, vėliau marškinėlių, džemperių ir užrašinių, dabar spausdinu foto paveikslus ant drobės. Visus šiuos darbus rasite elektroninėje parduotuvėje, o naujienas apie juos mano soc. tinkluose.


Taigi nusprendžiau viską apjungti ir atidaryti foto ir kūrybos studiją. Čia ne tik galima pasidaryti gražių nuotraukų, pamatyti daugumą mano autorinių darbų, bet ir smagiai praleisti laiką kūrybinėse dirbtuvėse arba išsinuomoti studiją savo poreikiams, šventėms ir ivairiems projektams. Todėl tai yra puiki vieta rengti nedidelius renginius, švęsti mergvakarį arba gimtadienį. Labai kviečiu visus užeiti, susipažinti, atsigerti kavos ir maloniai pabendrauti. GYVA STUDIJA randasi Vilniuje, Fabijoniškių g. 3. 

Giedrė Klimaitytė-Pesliakienė