Apie mane

KliGi - tai Giedrės Klimaitytės trumpinys, o čia yra erdvė, kurioje aš sudėjau savo kūrybą, fotografijas ir dalelę savęs. Ir jeigu pasirodys, kad puslapyje nemažai tarpusavyje nesusijusių dalykų, tai žinokit taip tikrai nėra, nes visas turinys vienaip ar kitaip susijęs su manimi.

FOTOGRAFIJA mano gyvenime atsirado labai netikėtai, didelių pokyčių metu. Tuomet kai įstojau mokytis, aš net neturėjau kameros, o dar nebaigusi mokslų jau praktikavausi FOKO fotostudijoje. Taip nuo 2015 m. iki šiol esu jų asistentė visais klausimais planuojant ir vykdant reklamines fotosesijas. Tuo pačiu turiu ir asmeninių užsakymų. Kam smalsu pamatyti rezultatus, kviečiu pasižvalgyti tarp fotosesijų - čia rasite tikrai daug mano nuotraukų.  O tiems, kuriuos domina asmeninės detalės ir smulkmenos, siūlau skaityti tinklaraštį, kur rasite ne vieną mano gyvenimo istoriją.

Čia dar noriu paminėti tris dalykus - tai piešimas su šviesa, karoliukų vėrimas ir kvepiančių žvakių gamyba. Visi man truputi panašūs į meditaciją, nes tiek vienas, tiek kitas padeda atitrūkti nuo kasdienybės ir prarasti laiko nuovoką. Taip pat, nuolat skatina domėtis man nežinomais dalykais, pažinti save ir atrasti naujus pojūčius. PAPUOŠALŲ ir ŽVAKIŲ gamyba stipriai pasireiškė karantino metu sėdint namuose, o PIEŠIMĄ SU ŠVIESA pirmą kartą išbandžiau dar studijuodama. Tokias nuotraukas kažkada sugalvojau atspausdinti ant pagalvių, vėliau marškinėlių, džemperių ir užrašinių, dabar spausdinu savo foto paveikslus ant drobės. Visus šiuos darbus rasite elektroninėje parduotuvėje, o naujienas apie juos mano soc. tinkluose.

Taigi nusprendžiau viską apjungti ir atidaryti foto ir kūrybos studiją. Čia ne tik galima pasidaryti gražių nuotraukų, pamatyti daugumą mano autorinių darbų, bet ir dalyvauti papuošalų ar žvakių gamybos kūrybinėse dirbtuvėse arba išsinuomoti studiją savo poreikiams, produktų pristatymams ir susibūrimams. Todėl tai yra puiki vieta rengti nedidelius renginius, švęsti mergvakarį arba gimtadienį su kelių valandų išskirtine programa. Labai kviečiu visus užeiti, susipažinti, atsigerti kavos ir maloniai pabendrauti.

Giedrė Klimaitytė-Pesliakienė