Foto dirbtuvės

Foto dirbtuvės

Grupinės produktų fotosesijos, kurios vyks gražioje studijoje ir jų metu sužinosite daug gudrybių, kaip fotografuoti. Aiškinsimės ir spręsime iškylančias problemas. Visiems atsakysiu į rūpimus klausimus ir pasidalinsiu naudingais patarimais. 
Į dirbtuves galima atsinešti ne daugiau 5 vnt savo produktų. Jei reikia, papildomai tinkančių dekoracijų ar kitų daiktų. Kuriant ir dėliojant kadrus, bus galima naudoti visus studijoje esančius baldus, augalus ir interjero detales. Mokinsimės kurti gražias kompozicijas. Ieškosime gražiausių kampų ir rakursų. Visi kartu vertinsime ir dalinsimės patirtimi.
Po vieną nuotrauką kiekvienam padarysiu ir su profesionaliu fotoaparatu, kurią gražiai sutvarkysiu ir retušuosiu.
Produktų fotosesijos skirtos visiems norintiems ne tik išmokti patiems pasidaryti gražių savo gaminių nuotraukų, tačiau ir tiems, kuriems nuolat reikia naujų ir gražių nuotraukų socialiniams tinkams. Iš studijos išeisite prisidarę daug naujų kadrų ir išmokę kaip taisyklingai tai daryti savarankiškai. O įgytas žinias puikiai pritaikysite ateityje.
Fotografuosite su tuo, ką turite - telefonais, fotoaparatais, tinka viskas. Kadrų skaičius neribojamas, kiek sugebėsit padaryti, tiek ir turėsit.
Trukmė - 3 val.
Vieta - Gyva studija, Fabijoniškių g. 3, Vilnius
Vienose dirbtuvėse gali dalyvauti max 5 dalyviai, todėl BŪTINA REGISTRACIJA - rašykite info@kligi.com arba iškart įsigykite bilietą ir užsitikrinkite sau vietą.

Pasirinkite datą:
Į krepšelį

Kadangi pagrindinė mano veikla yra fotografija, visi parduotuvėje esantys dirbiniai dažniausiai būna gaminami tik tuomet, kai juos užsako. Todėl gamyba kartais gali užtrukti ir jus pasiekti per 3-5 darbo dienas.