Foto dirbtuvės

Foto dirbtuves

Foto dirbtuvės, kurios vyks gražioje studijoje ir jų metu sužinosite daug gudrybių, kaip patiems fotografuoti telefonu. Aiškinsimės ir spręsime iškylančias problemas. Visiems atsakysiu į rūpimus klausimus ir pasidalinsiu naudingais patarimais. 
Į dirbtuves galima atsinešti ne daugiau 5 vnt savo produktų. Jei reikia, papildomai tinkančių rūbų, dekoracijų ar kitų daiktų. Kuriant ir dėliojant kadrus, bus galima naudoti visus studijoje esančius baldus, augalus ir interjero detales. Mokinsimės kurti gražias kompozicijas. Ieškosime gražiausių kampų ir rakursų. Visi kartu darysime daug foto ir dalinsimės patirtimi.
Po vieną nuotrauką kiekvienam padarysiu ir su profesionaliu fotoaparatu, kurią gražiai sutvarkysiu ir retušuosiu.
Foto dirbtuvės skirtos visiems norintiems ne tik išmokti patiems pasidaryti tvarkingų savo nuotraukų, tačiau ir tiems, kuriems nuolat reikia naujų ir gražių nuotraukų socialiniams tinkams. Iš studijos išeisite prisidarę daug naujų kadrų ir išmokę kaip taisyklingai tai daryti savarankiškai. O įgytas žinias puikiai pritaikysite ateityje.
Fotografuosite su tuo, ką turite - telefonais, fotoaparatais, tinka viskas. Kadrų skaičius neribojamas, kiek sugebėsit padaryti, tiek ir turėsit.
Trukmė - 3 val.
Vieta - Gyva studija, Fabijoniškių g. 3, Vilnius
Artimiausia data - vasario 8 d. 12 val.
Vienose dirbtuvėse gali dalyvauti max 3 dalyviai, todėl BŪTINA REGISTRACIJA - rašykite info@kligi.com arba iškart įsigykite bilietą ir užsitikrinkite sau vietą.

Pasirinkite datą:
Į krepšelį

Norėdami gauti dovanų kuponą, nurodykite pastabose prie užsakymo. Visais kitais atvejais paslaugos laikas, vieta ir detalės yra derinami individualiai. Fotografuoju ir filmuoju ne tik savo studijoje, bet visoje Lietuvoje ar už jos ribų.