Moterų stovykla - "Miško terapija"

Moterų stovykla - Miško terapija

Stovykla moterims organizuojama miške su ant laužo keptu maistu ir nakvyne palapinėse. Stovyklos programa skirta ryšio atgaivinimui su gamta, kuri yra moteriškos energijos dalis. Keliausime per penkis pojūčius: regą, klausą, lytėjimą, uoslę ir skonį. Susitelkimas į pojūčius padeda nutildyti neigiamų minčių srautą galvoje. Sąmoningas dėmesys, meditacija ir tiesioginis kontaktas su gamta mažina stresą ir nerimą, o svarbiausia turi teigiamą poveikį imuninei sistemai. Buvimas miške ypač teigiamai veikia žmogaus sveikatą, padeda ją susigrąžinti ir sustiprinti. Patirtis gamtoje tarp moterų sukuria bendrystės ir pilnatvės jausmą, suteikia emocinio saugumo. 

PROGRAMA

Penktadienis: atvykimas iki 17 val., palapinių statymas/įsikūrimas, laužo kūrimas, susipažinimo ratas, vakarienė, meditacija.

Šeštadienis: joga, pusryčiai, veido joga, miško terapija, pietūs, malos kūrybinės dirbtuvės, kurių metu kiekviena susivers sau meditacijos karolius, maudynės ežere, kvapų aromaterapija, vakarienė, ekstatiniai šokiai, meditacija su mala, vakaro ratas.

Sekmadienis: joga, pusryčiai, miško terapija, laužo kūrimas - pietūs, palapinių ir daiktų pakavimas, maudynės, atsisveikinimo ratas.

Jogos užsiėmimus ves Renata Bruyndonckx, kuri yra sertifikuota Ananda jogos (RYT200) ir meditacijos instruktorė. Noras pažinti žmogaus kūną ir dvasią traukė į įvairius jogos mokymus tiek Japonijoje, tiek ir Amerikoje, Indijoje bei Belgijoje.

Miško terapiją, malos kūrybines dirbtuves ir kvapų aromaterapiją ves Giedrė Klimaitytė - šios stovyklos sumanytoja ir rengėja, miško, kuriame būsite šeimininkė. Po ilgų vakarų prie laužo ir su vyru atšoktų savo vestuvių miške, nusprendė dalintis šia vieta ir padėti kitiems organizuoti savo šventes.

Maitinimas - viso savaitgalio metu dalyvės pačios gamins maistą ant laužo. Tam tikrai nebūtina turėti patirties - už maistą bus atsakingas žmogus, kuris visuomet pagelbės, paruošuos produktus, žinos receptus ir padės visais klausimais. Jeigu yra specialių poreikių mitybai, prašome informuoti asmenine žinute, aptarsime galimybes. 

Nakvynė - palapinėse. Reikia turėti savo palapinę, kilimėlį, miegmaišį. Važiuojančios su drauge gali nakvoti vienoje palapinėje. Galima ir palapinės nuoma (rezervavimas asmenine žinute, palapinių skaičius ribotas).

Kam skirta stovykla - MIŠKO TERAPIJA? Pirmiausia NETOBULOMS! Toms, kurios nebūtinai medituoja ar praktikuoja jogą ir nebūtinai visada sveikai maitinasi. Jos kaip tik mėgsta save palepinti ir moka džiaugtis gyvenimu. Jos tikros svajotojos ir gyvena taip, kaip nori, nes puikiai žino, kad tik jos yra savo gyvenimo šeimininkės. Ir žinoma, yra DRĄSIOS! Nes tikrai ne kiekviena išdrįs atvažiuoti į tokią stovyklą. Jos ne tik, kad nebijo erkių, tamsos ir savo vidinių demonų, bet gali iškeisti dušą į ežerą ir atsisakyti taip įprasto komforto. Iš tikrųjų, ši stovykla skirta laisvoms ir gamtą mylinčioms moterims, kurios gali rėkti paleidusios gerkles ir pasileisti plaukus :)

Data - 2022 liepos 1-3 dienomis

Vieta - miške prie Žeimenio ežero, Kaltanėnai, Lietuva.

Gali būti nežymių programos pakeitimų.

Į krepšelį

Kadangi pagrindinė mano veikla yra fotografija, visi parduotuvėje esantys dirbiniai dažniausiai būna gaminami tik tuomet, kai juos užsako. Todėl gamyba kartais gali užtrukti ir jus pasiekti per 3-5 darbo dienas.