Susipažinkime

Gimiau ir užaugau Vilniuje, pradžioj Antaviliuose, po to Justiniškėse. Ten baigiau pačią nuostabiausią miesto mokyklą - Mykolo Biržiškos gimnaziją. Taip pat esu baigusi Justino Vienožinskio dailės mokyklą. Įstojau į VGTU, baigiau Projektų valdymo specialybę. Metus laiko buvau išvykusi per Erasmus programą studijuoti į Airiją. Visada buvau veikli ir aktyvi, turėjau daug draugų, priklausiau jaunimo organizacijai, baigusi mokslus dirbau su kastingu, reklamomis, filmavimais ir renginiais, buvau atsakinga už organizacinius ir planavimo darbus. Žodžiu, daug visko. O kai pastojau, nusprendžiau, kad reikia keisti darbą, gyvenimo būdą ir viską pradėti iš naujo tam, kad galėčiau pakankamai laiko skirti sau ir savo vaikui. Tai buvo pagrindinė prižastis, kodėl aš pasukau fotografijos keliu. Todėl 2014 m. įstojau mokytis fotografijos į VILNIAUS PASLAUGŲ VERSLO PROFESINIO RENGIMO CENTRĄ. Vaikui tuo metu buvo du metai. Ir geriausia tai, kad pas juos mokykloje yra auklės specialybė su mini darželiu, kuriame galėjau jį palikti, kol pati sėdėdavau paskaitose. Taip mokiausi du metus dieninėse studijose ir gavau diplomą.

Dar studijuodama fotografiją, Facebooke pamačiau, kad FOKO fotostudija ieško asistento. Nuėjau, pakalbėjau ir iki šiol ten dirbu su komanda. Esu asistentė, todėl ir dabar mano darbas studijoje dažniausiai būna pagalbinis, padedant pasiruošti prieš fotosesiją ir jos metu. Taigi taip išėjo, kad niekur toli nepabėgau, nes ir toliau esu atsakinga už kastingą, filmavimo vietos suradimą ir panašius organizacinius reikalus. Matyt, kad man tai gerai sekasi. Tačiau dalyvaudama tokiose didelėse reklaminėse fotosesijose, labai daug išmokau - tiek iš techninės pusės, tiek iš bendravimo su klientais ir rezultatų siekimo. Dabar FOKO aš vadinu savo šeima, nes per keletą metų tapom tikrai artimi.

O aš pati asmeniškai daugiausia fotografuoju PRODUKTUS. Kodėl? Nes man taip patogu :) Galiu pati planuotis savo darbo laiką ir turėti laisvus savaitgalius su šeima. Vieniems nuotraukų reikia tiesiog baltame fone, elektroninėms parduotuvėms, kitiems įdomesnių su modeliais studijoje arba lauke. Bet iki šiol man įsimintiniausi yra du užsakymai - tai autobusai ir laiptai. Autobusus skridau fotografuoti į Oslą. Savaitę laiko aš gaudžiau įmonės autobusus po visą miestą ir kiek pamenu apie 30 jų nufotografavau. Gavau sąrašą autobusų su laiku ir vieta, kurioje jie trumpam sustos. Ir kol turistai išlipę apžiūrinėjo žinomus miesto objektus, aš per pusvalandį turėjau nufotografuoti autobusą iš visų pusių, iš vidaus ir dar jo vairuotojo portretą prie baltos sienelės. Buvo linksma ir tikrai įdomu. Kitos įmonės užsakymas buvo skristi į Didžiąją Britaniją fotografuoti laiptus. Situacija labai panaši, tik šiuo atveju mano modeliai buvo laiptai. Turėjau susiderinti laiką su namų savininkais, kada galiu atvažiuoti. Taip per savaitę laiko privažinėjau apie 2500 km fotografuodama laiptus. Tai buvo geriausios fotosesijos su iššūkiais ir nuotykiais. Todėl produktų fotografavimas yra ta sritis, kurioje mano manymu turiu daugiausia patirties ir rekomendacijų.

Tačiau čia dar ne viskas.. Visai netikėtai 2019 m. pabaigoje susidomėjau PAPUOŠALŲ GAMYBA ir pradėjau verti karoliukus. Pilną istoriją nuo ko viskas prasidėjo skaitykite straipsnyje apie tai, kaip išsirinkti akmenį. Tiksliau, tada akmuo išsirinko mane :) O aš tuo metu iš bibliotekos pasiemiau visas knygas, kurias radau papuošalų tema. Dar visagalis Google su Youtube ir taip po truputi, žingsnis po žingsnio pradėjau verti vis daugiau ir skirtingus papuošalus. Pradėjau labiau gilintis ir domėtis kristalais ir akmenimis. O prasidėjęs karantinas, tik dar labiau viską sustiprino, nes atsirado laisvo laiko ir ilgas buvimas namuose visai neprailgo. Taigi šioje srityje esu visiška savamokslė, tačiau įgimtas verslumas ir aktyvumas paskatino mane sukurti puslapį Facebuke, dalintis ir rodyti visiems savo darbus, o galiausiai sukurti ir šį puslapį su elektronine parduotuve. Čia rasite ir mano gamybos aromatines žvakes su natūraliais eteriniais aliejais, taip pat paveikslus ir knygas su mano foto piešiniais. 

Bet visų geriausia ir įdomiausia, kad aš išdrįsau atidaryti savo foto ir kūrybos studiją, kurioje ne tik rasite dauguma mano kūrybos darbų, tačiau siūlau ir papuošalų arba žvakių gaminimo kūrybines dirbtuves. Jų metu galima pasidaryti apyrankes, kurios simbolizuos draugystę ar malas savo meditacijoms, kvepiančias žvakes ar išbandyti piešimą su šviesa. Todėl tai gali būti puiki veikla mergvakariui, kai toj pačioj vietoj galima pasidaryti ir norimos temos fotoseiją. Todėl kviečiu užsukti, susipažinti gyvai, pabendrauti ar atsigerti kavos :)